На які нюанси необхідно звертати увагу під час вибору меблів для офісу

Неякісні меблі здатні зіпсувати репутацію будь-якому готелю. Тому меблі для них повинні відповідати відразу декільком вимогам: для постояльців – бути привабливими та зручними, для власників – бути зносостійкими, довговічними та економічними.

alt

Якщо ви бажаєте вибрати якісні красиві м’які меблі для готелю чи дому по ціні від виробника, які доповнять інтер'єр кожної кімнати, то радимо подивитися асортимент магазину Kram-UA https://kram-ua.com.ua/. Тут ви знайдете як вже готові м’які меблі, так і під замовлення.

Загальні принципи вибору готельних меблів

Вибір меблів залежить від їх призначення, тематики готелю, місця встановлення та інших факторів. Однак є загальні вимоги, які висувають до меблів сегмента HoReCa.

  1. Висока міцність – характеристика, яку необхідно брати до уваги в першу чергу.
  2. Матеріали, що використовуються для виготовлення меблів, повинні бути вогнестійкими (наявність сертифікатів перевіряється відповідними службами). Також вони не повинні містити шкідливі хімічні сполуки, які можуть виділятися при експлуатації.
  3. Для створення гармонійного образу краще вибирати меблі в єдиному стилі.
  4. За формування престижу та підвищення привабливості відповідає ексклюзивність.
  5. Для збільшення терміну служби меблів віддавайте перевагу немарким відтінкам оббивки, що кріпиться за допомогою цвяхів або скоб.
  6. Уважно вибирайте фурнітуру, кріпильні та висувні механізми – вони піддаються найбільшому навантаженню у процесі експлуатації.

Види меблів для готелю

У пошуку готельних меблів зверніть увагу на модульні системи - це оптимальний варіант у співвідношенні "ціна - якість".

Відповідно до класифікації до готельних номерів висуваються певні вимоги щодо оснащення. Наприклад, у номері категорії «Стандарт» на гостей чекатимуть одне або два ліжка, письмовий стіл та стільці, шафа для одягу, телевізор. Можливі варіації в залежності від рівня готелю та побажань господаря.

У елітному номері, крім стандартного комплекту, йде м'який куточок (крісла і диван), журнальний столик, містка шафа для одягу, розширений комплект меблів для передпокою. Головним елементом у такому номері буде ліжко: воно має бути універсального розміру та з ортопедичним матрацом.

На окрему увагу заслуговує передпокій. Найактивніше механічному впливу піддається підставка для багажу, на яку постійно ставлять валізи різного розміру та ваги. Ламіноване покриття та металеві рейки – головні захисні елементи. Модульні меблі дозволять втілити всі задуми навіть у невеликому приміщенні.

 

You have no rights to post comments