Що потрібно знати про готель «Миротель»: переваги відпочинку тут

Відпочинок на карпатських курортах можна поєднати із лікуванням за допомогою цілющих грязей, джерел мінеральної води, послуг кваліфікованого медичного персоналу. Існують готелі з центрами діагностики та лікування, де можна в комфортних умовах відпочити та пройти відповідний курс. Щоб вибрати найбільш підходящий варіант, варто дізнатися більше про готель на Akwatur.com.

alt

Особливості розміщення та послуг

Готель «Миротель» розташований практично в центрі Трускавця – знаменитого українського курорту, славного своїми мінеральними джерелами та гарною природою. Комплекс має дев'ять поверхів та 184 номери для постояльців.

Житловий фонд розподіляється за такими характеристиками:

  1. Стандартні однокімнатні варіанти можуть мати площу 28-36 м2, в них може розміщуватися сімейна пара або дві особи. Залежно від цього підбираються комплектації ліжок – одне двоспальне або два односпальні.
  2. Двокімнатний Люкс має площу 54 м2 та оснащується двоспальним ліжком.
  3. Люкс Прем'єр також має дві кімнати, але його площа більша – від 80 м2 до 103 м2.
  4. Двокімнатний підвищений комфорт Міракле сюїт має 105 м2.
  5. Трикімнатний Президент сюїт – 126 м2.

Усі номери мають душові або ванні кімнати, оснащені телевізорами та меблями. Чим вищий статус, тим дорожчі меблі встановлені, умови комфортніші.

Для лікування в готелі є центр «Мед-палас», де пропонується пройти діагностичне обстеження та отримати певний курс лікування. Серед захворювань виділяють галузі гінекології, урології, гастроентерології, кардіології, проктології, неврології. У центрі є водолікарня та СПА-салон.

Готель пропонує постояльцям спортивний басейн, солярій, зал тренажерів, більярд, салон масажу. Є ресторан зі шведським столом, лобі-бар та нічний клуб. Для авто постояльців пропонується безкоштовна стоянка. У номерах і на території є WI-FI доступ в інтернет.

Переваги

Комплекс вступив у дію у 2012 році, має найсучасніші умови для проживання та обслуговування постояльців. Розташування в центрі міста дає вигоду для тих, хто приїжджає залізницею.

Послуги харчування здійснюються за повним чи базовим тарифом, можна вибрати найбільш підходящий за вартістю. Процес здійснюється за принципом "шведського столу", коли можна вибрати будь-яку кількість страв.

Для дітей є дитячі майданчики та клуби за віком від 2 до 5 років та від 5 до 11 років. Є послуги няньки.

 

You have no rights to post comments