Що робити, якщо морозильник працює, а камера холодильника - ні

Однією з найпоширеніших проблем несправності холодильників є поломка, коли не працює камера холодильника, а морозильна камера продовжує справно заморожувати продукти. Чому так виходить, адже у комбінованих холодильниках температура охолодження однакова для обох камер?

alt

Причини збою

Як правило, їх може бути кілька. Все залежить від стану вузлів та деталей холодильника:

  • капілярна трубка. Якщо морозильник працює, а холодильник немає, то можливо в трубку потрапили сторонні предмети. Через це охолодження може не доходити до камер, створюючи величезне навантаження на компресор;
  • датчик температури. Це може бути як початковий брак товару, так і наслідок попадання на поверхню води або продуктів харчування;
  • збій у роботі випарної системи. Якщо у трубках з'являються тріщини, фріон випаровується. Сам компресор починає працювати із подвоєною силою. Зазвичай це притаманно старих холодильників. Також не варто виключати фактор заводського шлюбу.

Побутові причини

Їх також чимало. Перед тим, як викликати майстра у Львові (зручно тут)та констатувати причину, чому в холодильнику працює тільки морозильна камера, необхідно провести низку дій:

  • переконатися у справності дверей холодильника. Можливо так відбувається через те, що вони закриваються недостатньо щільно.
  • перевірити близькість тепла. Тісне сусідство з батареєю та кухонною плитою не найкраще відбивається на роботі компресора техніки.
  • дуже низький режим охолодження морозильної камери. У цьому випадку потрібно змінити режим на більш високий, тому що вона перетягуватиме на себе всі заморожуючі ресурси.
  • порушення роботи вентилятора.

У сучасних моделях, зокрема з технологією "No Frost", є спеціальний індикатор. Якщо він видає помилку і блимає червоним, це повинно насторожити. Такий сигнал вказує на порушення теплового режиму та несправності. Потрібно розморозити холодильник, якщо протягом тижня проблема не виникла знову, то не варто переживати. Хоча діагностика в даному випадку все одно не завадить і, можливо, допоможе запобігти більш серйозній проблемі.

Якщо вищезазначені способи самостійного вирішення проблеми не дали результату, необхідно звернутися до нашого сервісу. Серйозну несправність у технічних складових здатний вирішити лише професіонал. Ігнорування цієї проблеми в результаті призведе до повної поломки побутової техніки та нової, часто невигідної, покупки. Якщо увімкнений холодильник дає електричний розряд, то майстра потрібно викликати в терміновому порядку.

 

You have no rights to post comments