Газовий двоконтурний котел: основні переваги та правила встановлення

Одним із варіантів опалення будинку та створення системи гарячого водопостачання є монтаж газового двоконтурного котла. Така система відразу нагріває носій для подачі в труби та радіатори обігріву, та для використання на кухні, у ванній. Пропонується замовити котли на https://bt-service.ua/uk/kotly/dvuhkonturnye-kotly/, де є різноманітний асортимент пристроїв.

alt

Переваги

Котли такого типу відразу дозволяють забезпечити всі потреби у гарячій воді для будинку будь-якої площі та кількості мешканців. Не потрібно чекати часу нагріву, щоб наповнити ванну або використовувати душ. У цьому підтримується задана температура приміщень.

Дане обладнання зазвичай встановлюється в окремій кімнаті, але не вимагає особливої ​​відмінності від монтажу одноконтурного агрегату. Також спрощено процедуру прокладання водопровідних магістралей, можна виконувати розведення з урахуванням розміщення основних споживачів.

Забезпечується універсальність системи та практичність її використання, не потрібні бойлери та газові колонки у підвалі чи інших частинах будинку. Пропонується замовити котел на https://bt-service.ua/uk/kotly/tverdotoplivnye-kotly/, щоб забезпечити зручність проживання у будь-якому будинку.

Двоконтурні газові котли мають різну потужність, проте вони не займають багато місця, їх легко підібрати варіант розміщення. Є обладнання підлогового чи настінного монтажу. Сам котел може автоматично підтримувати певну температуру в системах опалення та гарячого водопостачання.

Встановлення

Процес монтажу виглядає так:

  1. Вибирається приміщення для встановлення котла, яке виконане з негорючих матеріалів, або має сильний теплоізоляційний захист. Об'єм простору має бути не менше 8,5 м3. висота кімнати не менше двох метрів.
  2. Відповідно до плану виконується розведення газових, опалювальних та водопровідних магістралей.
  3. Для установки котла вибираються абсолютно рівні поверхні, що унеможливлюють перекоси обладнання та магістралей.
  4. Котел такого типу повинен мати вентиляцію. Повітря може надходити безпосередньо з вулиці через шланги у закриту камеру згоряння. Для відкритої камери може здійснюватись загальна вентиляція приміщення.
  5. До труби, що відводить продукти згоряння за межі будинку, має бути не більше 3 метрів, сама вона матиме не більше одного коліна з плавним вигином. Перетин димаря повинен відповідати потужності котла.

Після під'єднання всіх труб спочатку вивчається герметичність газового контуру, потім водяного. Після чого проводиться приймання казана представниками відповідних організацій.

 

You have no rights to post comments